تبلیغات
معرفی راه های مناسب، رایگان و عملی کسب درآمد از اینترنت - هشدار راجب یک سایت کلاهبردار
با هم پولدار بشیم

هشدار راجب یک سایت کلاهبردار

یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 10:00 ق.ظ

نویسنده : سعید ق

می خواستم راجب یک سایت کلاه بردار هشدار بدم. متاسفانه به خاطر وضعیت بد کار و بی کاری زیاد در جامعه خیلی از هموطنان عزیز برای پیدا کردن یک شغل خوب و درآمد زا، به اینترنت پناه می آورند. به همین دلیل افراد زیادی از این قضیه، ناجوانمردانه سواستفاده می کنند و به فریب این بنده های خدا و کلاه برداری از آنها از طریق اینترنت دست میزنند. یکی از این روشهای کلاه برداری فروش پکیجهای به اصطلاح "کسب در آمد از طریق اینترنت" می باشد. بنده با مطالعه تعداد زیادی از آنها متوجه شدم که تمامی راه کارهای ارائه شده در این بسته ها به طور رایگان و معمول در فضای مجازی قابل دسترسی بوده و با کمی جستجو در اینترنت به راحتی این روشها را به رایگان بدست خواهید آورد. پس شدیدا توصیه می کنم به هیچ عنوان فریب تبلیغات دروغین در این زمینه را نخورید.

حال می خواهم یکی از این کلاه بردارها را به شما معرفی کنم. اگر در جستجوگر گوگل عبارت کار در منزل یا بسته بندی دستمال کاغذی را تایپ کنید سایت اندیشه توانا را مشاهده خواهید کرد. این سایت ادعا می کند که با فراهم کردن مواد اولیه برای بسته بندی دستمال کاغذی برای شما در منزل شغل پر درآمدی ایجاد میکند و قادر به ارسال بار به تمامی نقاط کشور می باشد. ارسال بار به تمامی نقاط کشور گویای این است که این مجموعه بسیار بزرگ و توانمند و دارای سیستم حمل و نقل وسیعی می باشد. وقتی شما وارد سایت این مجموعه یا بهتر بگویم سایتها و وبلاگهای این مجموعه می شوید با توجه به ادعاهای آنها قطعا باید سایتی منظم، دقیق و معتبر را مشاهده کنید اما چیزی که می بینید سایتها و وبلاگهای مبتدی و بی نظم میباشد که گویای وضعیت واقعی این مجموعه کلاه بردار است و کافیست که آن را با سایت یک شرکت کوچک معتبر مقایسه کنید. این سایت با تبلیغ فراوان در سایتهای مختلف و جدیدا در تلگرام و ایجاد وبلاگها و سایتهای دروغین کار کلاه برداری خود را گسترش داده است.

و اما هدف اصلی این سایت دو چیز است:

1 – فروش پکیج آموزش بسته بندی دستمال کاغذی به قیمت 15000 تومان و در واقع ریختن این پول از جیب شما به جیب آنها. لینک دانلود پکیج را در زیر میبینید آن را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید تا ببینید که این کلاه بردارها چه چیزی را به قیمت فوق به مردم می فروشند.

http://s7.picofile.com/file/8235034776/pak_kar_dar_manzel_CD.rar.html

در فیلم به اصطلاح آموزشی این پکیج، فردی بی سواد با شلوار کردی، کار به اصطلاح پیچیده و فوق العاده هنری بسته بندی دستمال کاغذی را آموزش می دهد!!!!

2 – واریز کردن مبلغ 1.5 میلیون تومان از طرف شما به حساب فردی به نام علی توانافر  ، به عنوان ضمانت مواد اولیه و تضمین قرارداد. به این مورد قبل از دانلود فایل اشاره نشده، تا شما مبلغ پکیج را پرداخت کنید و پس از دیدن پکیج متوجه وجود مبلغ تضمین شوید .

بطور ساده اول یک فایل فشرده بی ارزش را به مبلغ 15000 تومان به شما می فروشند و بعد در یک برگه قرارداد کذایی به شما راجب مبلغ تضمین 1.5 میلیون تومانی می گویند. بعد از واریز پول به حساب این فرد، حال شما باید در منزل منتظر بمانید تا مواد اولیه برای شروع کار به دستتان برسد که قطعا هیچ وقت نخواهد رسید. در زیر آدرس سایتی را می بینید که تعدادی از هموطنان فریب خورده راجب این سایت توضیحاتی داده اند:

کلاه برداری سایت اندیشه توانا

از همه دوستان خواهش میکنم با انتشار این مطلب مانع فریب خوردن سایر هموطنان شوند. بنده سعی میکنم تا موارد دیگر کلاه برداری را پیدا کرده و به شما عزیزان معرفی کنم.

موفق باشید.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 11:18 ق.ظSearch Engine Submission - AddMe