تبلیغات
معرفی راه های مناسب، رایگان و عملی کسب درآمد از اینترنت - معرفی سایت ایرانی کسب درآمد
با هم پولدار بشیم

معرفی سایت ایرانی کسب درآمد

یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 09:00 ق.ظ

نویسنده : سعید ق

سایتی که می خوام معرفی کنم (ماهان سورف) می باشد. در این سایت شما از چند طریق می توانید کسب درآمد کنید، مثل کلیک روی تبلیغات، سورف (بازدید خودکار)، خرید سهام و دریافت سود، جذب زیرمجموعه و ....

همچنین خدماتی مثل خرید، فروش و معاوضه ارزهای اینترنتی را نیز ارائه می دهد. در (ماهان سورف) می توانید با فعالیت کسب درآمد، امتیاز و اعتبار کرده و به تبلیغ و افزایش بازدید سایتهای خود نیز بپردازید.

برای شروع و ثبت نام در سایت روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت نام در ماهان سورف

ثبت نام در این سایت ساده بوده و پس از ورود به صفحه ثبت نام، کافیست مشخصات خواسته شده را وارد کرده و بعد از کلیک روی واژه عضویت، به ایمیل خود رفته و روی لینک فعال سازی ارسال شده توسط سایت کلیک کنید.

بعد از این شما می توانید وارد حساب کاربری خود شده و فعالیت و کسب درآمد را آغاز کنید.

فعالیت در این سایت سخت نیست و به آسانی می توانید در همان صفحه اول سایت به راحتی به همه امکانات دسترسی پیدا کنید و کار خود را آغاز کنید.

بعد از ثبت نام و ورود به سایت برای شروع ابتدا در بالای صفحه روی گزینه (مشاهده تبلیغ ها) کلیک کرده و وارد صفحه مربوطه شوید. همانطور که می بینید سه ردیف تبلیغ در این صفحه وجود دارد : بزرگ، متوسط و کوچک

بخشی از درآمد شما از بازدید تبلیغات این صفحه بدست می آید. قیمت هر تبلیغ و در واقع مبلغی که بابت دیدن هر تبلیغ به حسابتان در سایت واریز می شود، روی هر تبلیغ حک شده است و متناسب با مبلغ، زمان بازدید هم فرق میکند.

قدم بعدی برای کسب درآمد سورف یا بازدید خودکار می باشد. همانطور که در مطلب زیر

(معرفی اولین سایت کسب درآمد) روش تنظیمات فایرفاکس برای سایت (میترارنک) را توضیح دادم، این تنظیمات را برای سایت (ماهان سورف) نیز انجام دهید و بعد در بالای صفحه اول سایت (ماهان سورف) روی سورف کلیک کرده و وارد صفحه بازدید خودکار شوید و متن موجود را خوانده و بعد پایین صفحه روی سورف خودکار کلیک کنید تا عملیات بازدید خودکار و کسب درآمد آغاز شود. در این بخش نیازی به کار خاصی ندارید چون همه چیز بصورت خودکار انجام می شود و شما می توانید به کارهای دیگرتان برسید.

تا اینجا همه چیز به خوبی پیش رفته و شما به راحتی مشغول کسب در آمد شدید. در مطلب بعدی موارد دیگر این سایت را بررسی می کنیم.


اگر نظر یا سوالی دارید اون رو در قسمت (تماس با ما) یا (دیدگاه ها) بیان کنید.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 11:21 ق.ظSearch Engine Submission - AddMe