تبلیغات
معرفی راه های مناسب، رایگان و عملی کسب درآمد از اینترنت - توضیح درباره صفحه تنظیمات و زیرمجموعه در نئوباکس
با هم پولدار بشیم

توضیح درباره صفحه تنظیمات و زیرمجموعه در نئوباکس

شنبه 11 اردیبهشت 1395 01:00 ب.ظ

نویسنده : سعید ق

ابتدا صفحه تنظیمات حساب کاربری را بررسی میکنیم. تصاویر زیر را ببینید:

نئوباکس
نئوباکس
نئوباکس
نئوباکس
نئوباکس

حالا وارد صفحه زیرمجموعه ها می شویم


نئوباکس
نئوباکس


1 (Visualization Filter) با فعال کردن این گزینه می توانید با استفاده از پرچم های رنگی، زیرمجموعه ها را بر اساس متوسط فعالیت، تعداد کلیک، آخرین کلیک و ... دسته بندی کنید.

2 (AutoPay) این گزینه پرداخت خودکار برای تمدید زیرمجموعه ها می باشد. در صورت فعال کردن آن، عملکرد به این شکل است که در اولین کلیکی که زیرمجموعه در روز روی تبلیغات می کند ، مبلغ مورد نیاز برای تمدید یک روز دیگر این زیرمجموعه از حساب شما کم می شود و اگر کلیک نکند چیزی از حساب شما کسر نمی گردد. ویژگی این گزینه این است که در طول ماه باعث 15 درصد تخفیف در مبلغ تمدید می شود. مثلا اگر شما 500 زیرمجموعه دارید، در پایان ماه مبلغ تمدید 100 دلار می شود که با فعال کردن این گزینه، مبلغی که از حسابتان در طول ماه برای تمدید کسر می شود 85 دلار خواهد بود. این مبلغ اگر در حساب زیرمجموعه موجود باشد از آن، و اگر حساب زیرمجموعه خالی باشد از حساب اصلی کسر میگردد و اگر هر دو حساب خالی بود صبر می کند تا یکی از آنها پر شود.

نکته مهم در مورد این گزینه این است که زمانی آن را فعال کنید که تعداد زیرمجموعه های شما زیاد بوده و در آمد مناسبی از فعالیت آنها کسب کنید. همچنین این گزینه برای زیرمجموعه هایی کار میکند که بیش از 20 روز از انقضای آنها باقی مانده باشد.

3 (AutoRenew) این قسمت برای تمدید خودکار زیرمجموعه ها می باشد. همانطور که در قسمت (AutoPay) اشاره کردم این گزینه برای زیرمجموعه هایی است که بالای 20 روز از زمان انقضایشان مانده و با کلیک در هر روز یک روز دیگر تمدید می شوند، حال اگر کمتر از 20 روز مانده باشد، گزینه (AutoRenew) به کار می آید. با فعال کردن (AutoRenew) شما دو مورد را باید تنظیم کنید. یکی دوره زمانی (Period) که بین 15 تا 240 روز است و تعداد روز هایی است که می خواهید زیر مجموعه تمدید شود. دومی(Before) است که تعداد روزهای باقیمانده به انقضای زیرمجموعه را تعیین میکند. مثلا اگر (Period) را روی 15 و (Before) را روی 3 بگذاریم، به این معنی است که اگر 3 روز به پایان انقضای زیر مجموعه مانده باشد آن را به طور خودکار تا 15 روز دیگر تمدیدکند. کار تمدید را می توانید خودتان هم انجام دهید اما برای استفاده از این گزینه بهتر است درآمد مناسب داشته باشید و حسابهای شما همیشه پر باشد.

4 تعداد زیرمجموعه های نمایش داده شده در هر صفحه را مشخص میکند.

5 تعداد صفحه هایی که، زیر مجموعه ها را نمایش میدهد. هرچه تعدادشان بیشتر باشد تعداد صفحه ها بیشتر می شود.

6 (Referral) در این ردیف شماره زیرمجموعه ها نمایش داده می شود که اگر کسی در تنظیمات، اجازه نمایش نام کاربریش را فعال کند، به جای شماره نام کاربری نشان داده می شود. با هر بار کلیک روی این قسمت ترتیب چینش آنها تغییر می کند.

7 (Referral since) این قسمت تاریخ و ساعتی را که کاربری زیرمجموعه شما شده، نمایش می دهد. با کلیک روی آن ترتیب چینش آنها تغییر می کند.

8 (Next payment) این قسمت زمان باقیمانده از اجاره را نمایش می دهد. با کلیک روی آن ترتیب چینش آنها تغییر می کند.

9 (Last click) این قسمت زمان آخرین کلیکی که زیرمجموعه انجام داده، نشان می دهد. با کلیک روی آن ترتیب چینش آنها تغییر می کند.

10 (Clicks) این قسمت تعداد کلیک های هر زیر مجموعه را نشان می دهد. با کلیک روی آن ترتیب چینش آنها تغییر می کند.

11 (Avg) این قسمت متوسط کلیک های روزانه هر زیرمجموعه را نشان می دهد. با کلیک روی آن ترتیب چینش آنها تغییر می کند.

12 در اینجا با کلیک روی مربع خالی، کل زیرمجموعه ها در یک صفحه تیک می خورند تا برای تعویض یا تمدید دسته جمعی آماده شوند. در صورتی که می خواهید برای تمدید یا تعویض، زیرمجموعه ها را گلچین کنید، با کلیک روی مربع تو خالی در ردیف هر زیرمجموعه، آنهایی را که می خواهید تیک بزنید.

13 با کلیک روی این علامت، نمودار آمار کلیکهای روزانه هر زیرمجموعه را مشاهده کنید.

14 با کلیک روی این علامت، هر زیرمجموعه را بصورت تکی می توانید تعویض کنید.

15 این علامت قفل، برای زمانیست که زیر مجموعه ای فعال است و شما نمی خواهید آن را تعویض کنید. با کلیک روی آن رنگش عوض شده و زیرمجموعه قفل می شود.
در صورتی که می خواهید به صورت دستی زیرمجموعه ها را تعویض یا تمدید کنید بعد از تیک زدن آنها مطابق عکسهای زیر عمل کنید.

نئوباکس
نئوباکس

اگر نظر یا سوالی دارید اون رو در قسمت (تماس با ما) یا (دیدگاه ها) بیان کنید.


برای مطالعه مطالب قبلی مرتبط با این پست روی لینکهای زیر کلیک کنید:


معرفی بخشهای مختلف صفحه اصلی سایت نئو باکس


اجاره زیرمجموعه در نئوباکس

نکات مهم درباره نئوباکس

شروع فعالیت در نئوباکس

معرفی سایت دوم کسب درآمد

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 11:20 ق.ظSearch Engine Submission - AddMe