تبلیغات
معرفی راه های مناسب، رایگان و عملی کسب درآمد از اینترنت - برداشت از بیت کوین و تبدیل آن به تومان
با هم پولدار بشیم

برداشت از بیت کوین و تبدیل آن به تومان

شنبه 11 اردیبهشت 1395 11:00 ق.ظ

نویسنده : سعید ق

برداشت از بیت کوین و تبدیل آن به تومان

برای برداشت بیت کوین یا داژ کوین دو راه دارید. یکی به صورت خودکار که در صورت فعال کردن این گزینه هر یکشنبه به صورت خودکار بیت کوین یا داژ کوین شما به کیف شما منتقل می شود و دیگری دستی می باشد و هر موقع که خواستید می تونید اون رو به کیفتون انتقال بدید.

روش کار ساده است فقط تصاویر زیر را دنبال کنید:

فروختن بیت

فروختن بیت

فروختن بیت

بعد از انجام مراحل بالا ظرف حداکثر 48 ساعت (که معمولا 2 الی3 ساعته انتقال انجام می شود) بیت یا داژ کوین شما به کیفتان منتقل میشود. شما یک ایمیل از طرف بیت کوین بابت انتقال بیت دریافت میکنید و یک ایمیل از طرف سایت کیف پول. همانطور که قبلا گفته بودم عملکرد هر دو سایت بیت کوین و داژ کوین کاملا شبیه هم است، پس مراحل بالا راجب داژ کوین هم صدق می کند.

حالا روش تبدیل بیت کوین به پول نقد را توضیح می دهم که خیلی ساده است. سایتهای زیادی هستند که کار خرید و فروش پولهای دیجیتال را انجام میدهند و من سعی میکنم سایت های مطمئن را معرفی کنم و در یک مطلب جدا به معرفی کامل آنها می پردازم. برای بیت کوین کافیست تا با ورود به سایت زیر عمل فروش را انجام دهید.

سایت خرید و فروش پول های دیجیتال

قبل از فروش در سایت ثبت نام کنید و مراحل فروش به شرح زیر می باشد:

= ثبت نام در سایت

= رفتن به صفحه فروش سایت

= ارسال آدرس بیت کوین و نام کامل خودتان به ایمیل ارائه شده در صفحه فروش

= ارسال بیت کوین به آدرس بیت کوین ارائه شده در صفحه فروش سایت (این مورد را در پایین توضیح میدهم)

= پر کردن فرم در صفحه فروش و کلیک روی گزینه تکمیل فروش

موقع ثبت نام از شما شماره حساب و کارت بانکی را می خواهند تا مبلغ فروش را به آن شماره انتقال دهند و همچنین شماره تماس برای تایید حساب کاربری لازم است. در فرم فروش میزان بیت کوینی را که می خواهید بفروشید مشخص می کنید و در صورت آنلاین بودن پشتیبان کار انتقال پول به حساب بانکی شما سریع انجام می شود و در غیر این صورت حداکثر 24 ساعت زمان می برد.


انتقال بیت کوین یا داژ کوین از کیف پولتان به کیف پول دیگری


این کار نیز ساده می باشد و در صورتی که در سایت کیف پول معرفی شده در مطلب قبلی(https://www.block.io)ثبت نام کرده باشید کافیست مراحل تصویری زیر را دنبال کنید:

انتقال کوین

انتقال کوین


چند نکته:

= اولویت ارسال بیت یا داژ کوین به آدرس کیف پول دیگری، سرعت انتقال را مشخص میکند که اگر به ترتیب از کم، متوسط و زیاد انتخاب شود کارمزد انتقال افزایش می یابد.

= بعد از انتخاب اولویت ارسال، میزان کارمزد زیر فیلد اولویت نشان داده می شود و تعداد بیت یا داژ کوینی که برای ارسال انتخاب کرده اید، بعلاوه کارمزد نباید بیشتر از موجودی شما شود. یعنی اگر شما مثلا در کیفتان 0/5 بیت کوین دارید و می خواهید آن را بابت فروش به کیف پول خریدار منتقل کنید و کارمزد آن به طور مثال 0/0001 شود، با کسر مبلغ کارمزد از مقدار بیت کوین، شما باید مقدار 0/4999 بیت کوین را در فیلد ارسال وارد کنید.

= پین کد رمزی است که هنگام ثبت نام در سایت مشخص می کنید تا هنگام مبادلات برای امنیت استفاده شود.


اگر نظر یا سوالی دارید اون رو در قسمت (تماس با ما) یا (دیدگاه ها) بیان کنید.مطالب قبلی درباره این پست در لینک زیر:


معرفی سایت سوم کسب درآمد
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 11:22 ق.ظSearch Engine Submission - AddMe