تبلیغات
معرفی راه های مناسب، رایگان و عملی کسب درآمد از اینترنت - معرفی سایت سوم کسب درآمد
با هم پولدار بشیم

معرفی سایت سوم کسب درآمد

دوشنبه 30 فروردین 1395 07:08 ب.ظ

نویسنده : سعید ق

معرفی سایت سوم کسب درآمد

در این مطلب می خواهم دو سایت کسب درآمد رایگان را به شما معرفی کنم. درآمد شما از این دو سایت بصورت پول دیجیتال به شما پرداخت می شود، که این پولها بیت کوین و داژ کوین می باشد. مطالب مربوط به پولهای دیجیتال را در لینک زیر مطالعه کنید.

بیت کوین چیست؟

و اما روش کار در این دو سایت خیلی راحت می باشد، به این شکل که شما هر 1 ساعت به صورت بخت آزمایی و کاملا شانسی می توانید بیت کوین وداژ کوین مجانی دریافت کنید.

لازمه فعالیت در این دو سایت داشتن یک کیف پول دیجیتال میباشد. به طور خلاصه و ساده می توان گفت که کیف پول دیجیتال در واقع مثل شماره حساب بانکی می باشد که در آن شما پول خود را پس انداز کرده و از آن برای خرید و انتقال پول استفاده میکنید. این کیف پول می تواند یا بصورت یک نرم افزار در رایانه شما باشد و یا در یک سایت مخصوص مدیریت شود. هر کیف پول دارای یک آدرس( یا بطور ساده یک شماره حساب) می باشد که از بیش از 30 کاراکتر حرفی و عددی تشکیل شده است. درآمد شما از این دو سایت به کیف پول دیجیتال واریز می شود، که می توانید آن را به راحتی تبدیل به پول نقد کنید.

این را در نظر بگیرید که پولهای دیجیتال آینده بسیار خوبی دارند و رو به گسترش هستند. هم اکنون در نقاط مختلف دنیا بصورت یک پول واقعی مورد استفاده قرار می گیرند و برای خرید و داد و ستد استفاده می شوند. سایت های زیادی هم در ایران این پولها را به تومان تبدیل کرده و در واقع از شما کوین خرید میکنند. از این دو پول دیجیتال قافل نشوید و از همین امروز شروع به جمع آوری این دو پول کنید.

و اما قبل از هر چیز شما باید حساب کیف پول خود را بسازید. برای این کار به آدرس زیر رفته و ثبت نام کنید. این سایت به شما 3 آدرس کیف پول برای پولهای بیت کوین، داژ کوین و لایت کوین میدهد و در واقع با عضویت در این سایت شما صاحب سه کیف پول دیجیتال می شوید.

کیف پول دیجیتال

پس از باز کردن سایت اشاره شده روی (sign up) کلیک کنید و یک ایمیل معتبر و رمزی مناسب و امن وارد کنید. این را حتما در نظر بگیرید که این سایت در واقع کیف پول شماست و برای حفظ امنیت حتما از رمزی مناسب استفاده کنید و سعی کنید بصورت دوره ای مثلا 1 ماه، 3 ماه یا 6 ماه یک بار رمز را عوض کنید. البته در مطلبی دیگر راجب بالا بردن امنیت اینگونه سایتها برای شما توضیح میدهم.

کیف پول


کیف پول

کیف پول


کیف پولبعد از ثبت نام در سایت، روی کلید(sign in)کلیک کرده و ایمیل و رمز خود را تایپ کنید و وارد سایت شوید. بعد از ورود با صفحه زیر روبرو می شوید که توضیحات روی تصویر می باشد.

کیف پول

خوب کیف پول شما آماده است حالا وقت ثبت نام در دو سایت ذکر شده میباشد. توجه کنید که این دو سایت کاملا شبیه هم هستند و فقط نوع پولی که میدهند با هم فرق دارد. برای ثبت نام روی عکس مربوط به هر کدام کلیک کنید و مطابق راهنمای تصویری عمل کنید.

بیت کوین

داژکوین

بیت کوین

داژ کوین

برای ثبت نام در بیت کوین، آدرس کیف بیت کوین و برای داژ کوین آدرس کیف داژ کوین را که سایت (www.block.io) به شما داده وارد کنید. دقت کنید آدرس ها رو جا به جا وارد نکنید و هر کدام را در سایت خودش وارد کنید چون این دو آدرس با هم فرق دارند. پس بهتره آدرس را از سایت (www.block.io) کپی و در سایت (freedoge.co.in یا freebitco.in) وارد کنید.

هم اینک (09/08/1394) که دارم این مطلب رو مینویسم قیمت هر کدام از پولها به شرح زیر است:


 BITCOIN = $325.32

 1000DOGECOINS = $0.13

پس از باز کردن حساب کاربری حالا میتونید به راحتی بیت و داژ کوین بدست بیارید. این کار خیلی ساده است و چون قبلا هم اشاره کردم، این دو سایت کاملا مثل هم هستند پس کار کردن با اونها کاملا شبیه همه. راهنمای تصویری پایین رو ببینید.

بیت کوین

داژ کوین

بیت کوین

دیدید که به همین راحتی بود و از این به بعد هر یک ساعت  یک بار به سایت سر بزنید و بخت خودتون رو برای کسب کوین آزمایش کنید.

در مطلب بعدی راجب انتقال کوین ها به کیف پول و تبدیل اونها به تومان براتون می نویسم.

اگر نظر یا سوالی دارید اون رو در قسمت (تماس با ما) یا (دیدگاه ها) بیان کنید.


برای مطالعه سایر مطالب روی لینک زیر کلیک کنیدبرداشت از بیت کوین و تبدیل آن به تومان

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 11:24 ق.ظSearch Engine Submission - AddMe