تبلیغات
معرفی راه های مناسب، رایگان و عملی کسب درآمد از اینترنت - نکات مهم درباره نئوباکس
با هم پولدار بشیم

نکات مهم درباره نئوباکس

جمعه 20 فروردین 1395 10:30 ب.ظ

نویسنده : سعید ق

نکات مهم درباره نئوباکس

1 از یک سیستم فقط یک حساب کاربری بسازید زیرا نئوباکس آی پی شما را بررسی میکند.

2 برای ورود به سایت از فیلتر شکن استفاده نکنید چون وجود آی پی اشتراکی در فیلتر شکنهای معمولی باعث ایجاد مشکل می شود. تغییر مکرر آی پی سیستم، توسط سایت شناسایی می شود و می تواند باعث مسدود شدن حساب کاربری شود. در صورت نیاز به فیلترشکن بهتر است از آی پی اختصاصی یا VPS (سرویس کامپیوتر مجازی) استفاده کنید.

راجب آی پی اختصاصی و VPS در مطلبی جداگانه توضیح می دهم.

3 زمانی که ساعت فعال شدن تبلیغات طبق ساعت سرور سایت فرا رسید، شروع به دیدن تبلیغات کنید. اگر کاربر تازه کار این سایت هستید بهتر است در ماههای اول تمامی تبلیغات را بازدید کنید زیرا به درآمد حاصله برای اجاره زیرمجموعه نیاز دارید.

4 بعد از دیدن تبلیغات در ساعت مقرر، بهتر است در طول روز چند بار به سایت سر بزنید چون تعدادی تبلیغ در ساعات مختلف فعال می شود و بازدید از آنها می تواند روند افزایش موجودی حساب شما را تسریع بخشیده و شما را زودتر به اجاره زیر مجموعه نزدیک کند.

5 همانطور که در مطلب قبلی گفتم بابت دیدن هر تبلیغ موارد زیر به شما تعلق می گیرد:

 1 سنت   ،   1  Points   و   3 Bonus

از Point ها  می توانید برای تمدید و تعویض زیرمجموعه ها و آپگرید حساب کاربری استفاده کرد پس تا آنجا که ممکن هست Point ها را جمع کنید تا در موارد مهم و ضروری استفاده کنید. پولی رو هم که بابت دیدن هر تبلیغ دریافت می کنید در حساب اصلی (Main Balance ) ذخیره میشه و در واقع درآمد شماست که می تونید یا برداشت کنید و یا برای اجاره، تمدید و تعویض زیرمجموعه ازش استفاده کنید. و اما Bonus ها امتیاز هایی هستند که به ازای دیدن هر تبلیغ به شما داده میشه و هر امتیاز یک بار شانس برنده شدن پول یا پوینت رو به ازای دیدن یک تبلیغ بصورت یک قرعه کشی مجازی به شما میدهد. استفاده از Bonus ها اختیاری می باشد و اجرا یا عدم اجرای آن ضرری ندارد و فقط حدود 10 تا 20 دقیقه وقت شما را می گیرد. ممکن هست هیچ چیزی نصیبتون نشه و یا ممکنه پول یا پوینت بدست بیاورید و کاملا به شانس بستگی دارد.

برای استفاده از Bonus ها کافیه بعد از دیدن تبلیغ ها، در پایین صفحه زیر تبلیغات روی مربع سبزرنگ که یک عدد (بستگی به تعداد تبلیغی که دیده اید) در آن وجود دارد کلیک کنید تا صفحه جدید باز شده و مانند دیدن تبلیغ ها حرف o از عبارت Neobux شروع به پر شدن کند و بعد از اتمام دو گزینه Close و Next ظاهر میشود که با زدن Close عملیات دیدن Bonus ها متوقف می شود و با زدن Next ادامه پیدا می کند.

6 در مطلبی جداگانه زیرمجموعه گیری را توضیح میدهم. و اما مهمترین مسئله برای موفقیت در نئوباکس مدیریت حساب و زیرمجموعه ها می باشد. این بدان معنی هست  که شما همواره باید زیرمجموعه ها و درآمدتان را کنترل کنید. یعنی بدانید که کی زیرمجموعه بگیرید. چه تعداد اجاره کنید. آیا زیرمجموعه ها فعالیت میکنند یا نه؟ کی نیاز به تعویض زیر مجموعه هست؟ کی زمان تمدید اجاره فرا میرسد؟ موجودی شما چقدر می باشد؟ چقدر لازم است برداشت کنید؟ چه مبلغی را در حساب نگه دارید؟ ....

مدیریت موجودی حساب و زیرمجموعه ها باعث ثبات و پایداری در کسب درآمد می شود.

در مطالب بعدی موارد دیگری را بیان میکنم.

اگر نظر یا سوالی دارید اون رو در قسمت (تماس با ما) یا (دیدگاه ها) بیان کنید.


مطالب مرتبط با این پست را در لینک های زیر مشاهده کنید:

 

معرفی سایت دوم کسب درآمد

شروع فعالیت در نئوباکس

اجاره زیرمجموعه در نئوباکس

معرفی بخشهای مختلف صفحه اصلی سایت نئو باکس

توضیح درباره صفحه تنظیمات و زیرمجموعه در نئوباکس
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 11:25 ق.ظSearch Engine Submission - AddMe