تبلیغات
معرفی راه های مناسب، رایگان و عملی کسب درآمد از اینترنت - نکات مهم درباره میترا رنک
با هم پولدار بشیم

نکات مهم درباره میترا رنک

یکشنبه 15 فروردین 1395 10:00 ب.ظ

نویسنده : سعید ق

نکات مهم درباره میترا رنک

1 - بهتر است بازدید خودکار را از صبح شروع کنید تا تعداد بیشتری بازدید انجام شود و در نتیجه درآمد بیشتری کسب کنید.

2 - پس از شروع کار نیازی نیست پشت سیستم بنشینید.

3- در طول روز چندبار به سایت سر بزنید تا در صورت متوقف شدن بازدید، صفحه بازدید را دوباره فعال کنید. (ممکن است در طول بازدید خودکار مشکلی پیش آید و بازدید متوقف شود)

4 - در ماه های اول پول بدست آمده از بازدید خودکار را برای بالا بردن ضریب همکاری استفاده کنید تا با افزایش ضریب همکاری درآمد شما هم افزایش پیدا کند.

5 به ازای هر 100 هزار ریال که برای شارژ موجودی ارزش همکاری استفاده می شود، 1/. به ارزش همکاری شما افزوده می شود. پس اگر شما حساب موجودی ارزش همکاری خود را 500 هزار ریال افزایش بدهید 5/. به ارزش همکاری شما افزوده میشود و این عدد به 1 می رسد. ضریب همکاری هیچ وقت کمتر از 5/. نمی شود. برای تکمیل اطلاعات خود در این مورد روی گزینه مدیریت مالی حساب در سمت راست صفحه کاربری کلیک کنید، و در منوی باز شده با کلیک روی ارزش همکاری و افزایش ضریب همکاری صفحه مربوطه باز می شود. روی مطالب قرمز رنگ کلیک کرده و همه موارد را مطالعه کنید.

6 یکی دیگر از اصول افزایش در آمد جذب زیرمجموعه می باشد. با این کار متناسب با ضریب همکاری بابت فعالیت زیرمجموعه هایتان مبلغی را دریافت میکنید. در قسمت مدیریت عمومی حساب روی جذب کاربر زیرمجموعه و کسب درآمد کلیک کنید. با مطالعه متن مربوطه سعی در جذب زیرمجموعه کرده و از این طریق درآمد خود را افزایش دهید.

*** در ابتدا شاید کسب درآمد از این سایت ناچیز و کند به نظر آید، اما این را مطمئن باشید با فعالیت مداوم بعد از کمتر از دو ماه بدون داشتن زیر مجموعه می توانید حداقل هر ماه بین 30 تا 50 هزار تومان برداشت کنید که با زیر مجموعه گیری این رقم می تواند به چند برابر در ماه برسد.

موفقیت نیازمند صبر و پشتکار است.

اگر نظر یا سوالی دارید اون رو در قسمت (تماس با ما) یا (دیدگاه ها) بیان کنید.

مطالب قبلی درباره این پست در لینک زیر:


معرفی اولین سایت کسب درآمد

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 11:25 ق.ظSearch Engine Submission - AddMe